Vířivky od firmy ALBIXON Vám dopřejí oázu klidu

Znáte ten pocit, kdy se vracíte unavený z práce a potřebujete si pořádně odpočinout? Většinou si pustíte televizi a celý večer strávíte sledováním oblíbených pořadů. Ale jsou i lepší způsoby, jak relaxovat. Vířivka Vám poskytne veškerý komfort.

To, že vířivky jsou určené pro nekončící relax, je všeobecně známo. Kombinací několika pozitivních prvků dostává Vaše tělo pořádnou dávku oddechu a skvělého odpočinku. Teplá voda, která se pohybuje okolo 37 stupňu Celsia, uvolňuje zatuhlost svalů, pomáhá zvýšení krevního oběhu, podporuje metabolismus a výrazně snižuje křečové stavy svalů a kloubů.

Díky vířivce a tlaku vodního proudu je vytvářen masážní efekt. Ten pak blahodárně působí na naše orgány a tkáně. Ponořené osoby jsou kvůli fyzikálním zákonům nadlehčovány. To způsobuje usnadnění proudění krve a posilování kardiovaskulárního systému. Dochází i k vylučování škodlivých látek z lidského organismu a odstraňování odumřelé tkáně.
 

I tuto vířivku naleznete na www.albixon.cz

Že se Vám vířivka nevejde do domu? Nebojte se. Výrobky mají většinou menší rozměry. Průměr se pohybuje okolo 2 metrů a hloubka kolem 60 cm. Další výhodou je malý obsah vody (1-2 m3). Například rodinná vířivka je dodávána v celku. Součástí bývá i kryt, který má za úkol zabraňovat odparu vody, a tím tepelných ztrát. Pro domácí používání jsou vhodné vířivky pro 1 až 4 osoby.
 
Společnost ALBIXON nabízí na svých pobočkách a eshopu prvotřídní vířivky Brilix. Zlepšují psychiku, uvolňují stres, bojují proti artritidě a nespavosti. ALBIXON dodává nepřeberné množství výrobků této firmy. Vířivky jsou k dispozici v různých velikostech a barevných provedeních. Jsou vhodné do domácností. Všechny výrobky splňují přísné podmínky a jsou samozřejmě certifikované. Nebudete zklamáni!

 

Speciály

Aktuality