Právě se nacházíte:

Nové trendy koupelny

Pokud přemýšlíte o nové koupelně, zapomeňte na klasické tvary a barvy. Světoví designéři teď dokáží koupelnu proměnit v lázeňský a wellness prostor. Tedy místo, kde osvěžíme tělo a zklidníme mysl.

Atypické tvary sprchových koutů a van jsou horkou novinkou.
Tentokrát šli designéři ještě dál, a tak můžeme obdivovat vanu do tvaru dámské lodičky na vysokém podpatku, polévkové lžíce, anebo velmi nápaditý otočný sprchový kout a vanu v jednom připevněný na zdi.

V obkladech stále vede mozaika, která postupně začíná zdobit i umyvadla. Pokud si ale chcete  dopřát něco opravdu luxusního a stát se majiteli koupelny, kterou vám budou vaši přátelé závidět,  nechte si ji obložit průhledným onyxem. Patří sice do kategorie těch dražších, 1 m2 stojí 40 000 Kč, ale dá se podsvítit, takže vaše koupelna bude mít pokaždé jinou náladu a tím bude zároveň jedinečná. Onyx vyžaduje speciální pokládku a seženete ho na loskachlos.cz

Máte-li velmi moderní koupelnu a hledáte sprchový kout atypického tvaru, který by byl třešničkou na pomyslném dortu, na stránkách sauna-a-wellness.cz mají i atypické umyvadlo. Na trhu se v poslední době také představují dvojumyvadla, které se dají nejen koupit hotová, ale také oříznout na zakázku. Hotová dvojumyvadla jsou většinou součástí ucelené kolekce, takže vám budou ladit s ostatním sanitárním vybavením stejné série. Umyvadla se nabízejí jak keramická, která jsou velmi choulostivá na údržbu a teplotu vody, tak i z litých materiálů a bezpečnostního skla.

Hlavním módním doplňkem každé moderní koupelny jsou LED diody, které mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie, svítí mnoha barvami a v obkladech vypadají velmi neotřele. Jsou vhodné i do spár mezi obklady, nebo jako orientační světla při vstupu do koupelny. Balíček LED diod stojí okolo 1000 Kč,  průměrně vydrží svítit 50 000 hodin a pořídíte jej například na shop.sico-koupelny.cz nebo eshop.svitidla.cz

 

Speciály

Aktuality