Vana jen na mytí? To dnes už neplatí

Zatímco většina z nás v dnešní době využívá vany nebo sprchové kouty převážně jenom k tomu, aby se umyla, to již v budoucnu platit nemusí. Tak jako nelze zastavit čas, neovlivníme ani pokrok moderní technologie, která nám v rámci osvěžujícího koupání přináší zaručený odpočinek s nádechem mořských vln, podpěrou hlavy i hudby přes Bluetooth. 

Ačkoliv sprchový kout šetří prostor, peníze i čas, s pěknou moderní vanou si užijeme více komfortu, s jakým se mnozí z nás možná ještě ani nesetkali. Noví výrobci značkových produktů se řídí heslem, že ve vaně by se mělo zejména relaxovat, což je něco, po čem toužíme i my sami, i když si to často ani nepřipouštíme. Podobně jako u nového oblečení ale bývá zvykem, že pokud jej už jednou dostaneme, tak si ho i vyzkoušíme a třeba budeme sami příjemně překvapeni. S moderními vanami Nahho od Duravitu to není vůbec jiné. Jakmile si ji jednou vyzkoušíte, vaše fyzická a zároveň psychická schránka se zabalí do tajů neomezené rozkoše, na kterou se s radostí budete těšit znovu a znovu.

Vaše lázeňské dobrodružství začne už jen u skvělého designu, jenž skvěle zapadne do každé koupelny, a bude pokračovat neuvěřitelnými možnostmi, které vám s sebou přináší. Vše začíná příjemným osvětlením, díky němuž si navodíte tu správnou atmosféru, a pokračuje přes prvky maximálního pohodlí. Tím je například možnost podepření týlu, čímž můžete v klidu uvolnit všechny svaly a přitom mít hlavu stále nad vodou, nebo systém napouštění vany skrze její dno, což navozuje pocit „floatingu“ (budete se cítit, jako byste se koupali v Mrtvém moři). 

Ke kvalitní relaxaci bezpochyby patří i kvalitní poslech hudby. Speciálně vyvinutý zvukový systém, jenž si můžete užít jak nad, tak i pod hladinou, využívá služeb bezdrátové technologie Bluetooth, k níž už jenom připojíte svůj chytrý telefon nebo MP3 přehrávač a vyberete si vaši oblíbenou skladbu. Individuální výběr poslechu hudby je pak rozšířen o unikátní zážitek zvuku pod vodou. Pro ty z vás, co máte raději pod hladinou i uši, stačí jen sejmout spodní část podstavce pro hlavu a rázem budete níže. 

Zájemce určitě potěší, že po počáteční investici pro změnu ušetříte na spotřebě vody. I když jsou rozměry vany 210 x 100 cm (mění se v závislosti na našem výběru), tak celkový objem je i vzhledem k nižší hloubce u vany Nahho menší, než tomu je u běžných domácích van. Díky tomu nám k jejímu naplnění postačí jen pár desítek litrů. 

Speciály

Aktuality